Uczennice kl.VI i kot ulepiony ze śniegu

Nareszcie spadł śnieg! Warstwa białego puchu na szkolnym boisku stała się areną gier i zabaw. Uczennice kl. VIab puściły wodze fantazji i ulepiły ze śniegu istne dzieła sztuki: misie, kotki, bałwanki… Zabawa była przednia, a pomysł gonił pomysł. Od razu zrobiło się weselej!

Wolontariusze zaangażowani w akcję charytatywną

Informujemy, że Szkolne Koło Wolontariatu przystąpiło do zbiórki publicznej na rzecz dokończenia budowy Domu Hospicyjnego w Zaleszanach dla nieuleczalnie chorych dzieci. Do końca marca 2024 r. (we wtorki w klasach I-III  i w środy w klasach IV-VIII) wolontariusze będą zbierać do puszek pieniądze na ten szczytny cel.

Plakat o przemocy 2023

W ramach obchodów III Gminnych Dni Przeciwdziałania Przemocy w dn. 24 listopada 2023 r. w godz. 8.00 - 15.00 w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Annopolu, przy ul. Leśnej 2, będzie możliwość bezpłatnego skorzystania z konsultacji ze specjalistami z zakresu pomocy socjalnej, profilaktyki uzależnień, psychoterapii oraz prawa.

Plakat akcji Onko Mikołaj

Zbiórka wśród uczniów klas I – III przeprowadzana będzie przez 18 Gromadę Zuchową „Leśne duszki” a wśród uczniów klas IV - VIII przez szkolne koło wolontariatu i trwać będzie do 1 grudnia.  Przyniesione rzeczy można będzie przekazywać zuchom oraz członkom koła, którzy codziennie będą odwiedzać klasy, wychowawcom lub pozostawić w przygotowanym kąciku na korytarzu szkolnym.

Gazetka ścienna promująca życzliwość

21 listopada w naszej szkole promowano codzienne okazywanie przyjaznych emocji. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przypomnieli, że serdeczny uśmiech i dobre słowo nic nie kosztują, a mogą sprawić wiele radości. Pamiętajmy, że każdy z nas potrzebuje szacunku, ciepła, akceptacji i wsparcia. Bądźmy więc dla siebie życzliwi zawsze, nie tylko od święta.