Harcerki i zuchy z władzami Annopola na wspólnym zdjęciu przy pomniku Marszałka Piłsudskiego

Witaj majowa jutrzenko, świeć naszej polskiej krainie..."
3 maja 2024 r. druhny z 20 ŚDH "Nadwiślańskie Trampy" oraz zuchy z 18 GZ "Leśne Duszki", razem ze społecznością lokalną, świętowały 233. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. To radosne Narodowe Święto, jak zawsze jest okazją, by wyrazić wdzięczność za naszą Ojczyznę przez podjęcie służby podczas uroczystości patriotyczno-religijnych.

  Harcerka trzymająca flagę Polski, odwrócona tyłem;w tle kolejne biało-czerwone flagi.

Przypadający 2 maja Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej harcerki z 20 ŚDH "Nadwiślańskie Trampy" w tym roku uczciły poprzez nagranie piosenki pt. "Flaga Polski", której posłuchać można na fanpagu drużyny. Ponadto druhna Lena więzła udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym #NaszaFlaga, pod patronatem Mister Edukacji Narodowej, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Plakat- zaproszenie na mikołajkowy kiermasz słodkości. Kolorystyka biało-czerwono-zielona. Wokół tekstu ciasteczka: Mikołaje, choinki, cukrowe laski

20 Środowiskowa Drużyna Harcerska "Nadwiślańskie Trampy" serdecznie zaprasza na Mikołajkowy kiermasz słodkości. Odbędzie się on w najbliższy wtorek, 5.12.2023 r. w kl. I - III od godz. 9.00 , w kl. IV - VIII  od. godz. 9.50.

Wielkanocny kiermasz ciast - harcerki w koszulkach drużyny przy stolikach z wypiekami

Serdecznie dziękujemy szkolnej społeczności za udział w harcerskim CHARYTATYWNYM KIERMASZU WIELKANOCNYM, poprzez który włączyliśmy się w pomoc dla mieszkańca naszej gminy Damian Jądra. 25 marca 2024 r. odbył się kiermasz ozdób świątecznych, przekazanych przez Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Annopol „Szansa” oraz przygotowanych przez harcerki. Kolejnego dnia, 26 marca br. druhny z 20 ŚDH „Nadwiślańskie Trampy” przygotowały stoiska ze słodkimi wypiekami.
Z satysfakcją informujemy, że wszystkie dekoracje i ciasta rozeszły się w błyskawicznym tempie, dając w zamian kwotę 1894,50 zł.

Drużyna "Nadwiślańskich Trampów" z Mikołajem - wspólne zdjęcie po zakończeniu "Wyścigu do Świętego Mikołaja" w budynku bursy. Harcerze w mikołajkowych czapkach z pamiątkowymi czerwonymi workami
 
Ach, co to była za zabawa i sportowe współzawodnictwo z Mikołajem w roli głównej. W sobotnie przedpołudnie w Zespole Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu spotkali się harcerze i zuchy naszego Hufca, by uczestniczyć w turnieju gier i zabaw - "Wyścigu do Świętego Mikołaja .