I miejsce w Turnieju BRD grupa młodsza

18 kwietnia 2024 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Kołsut w Grabówce odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Wzięło w nich udział 11 drużyn: 3 w grupie wiekowej 10-12 lat (PSP Annopol, PSP Grabówka, PSP Janiszów) oraz 8 w starszej grupie wiekowej 13-15 lat (PSP Annopol, PSP Borów, PSP Dąbrowa, PSP Janiszów, PSP Kosin, PSP Opoka, PSP Świeciechów).

Uczniowie naszej szkoły z grupy młodszej: Blanka Justyńska, Mateusz Kwieciński, Natalia Tabaka, Szymon Trębacz zajęli I miejsce i będą reprezentować gminę na szczeblu powiatowym. Zawodnikom z grupy starszej: Antoniemu Jabłońskiemu, Antoniemu Mazurowi oraz Aleksandrze Wójcickiej przyznano III miejsce.
W klasyfikacji indywidualnej I miejsce wywalczyli Antoni Jabłoński i Mateusz Kwieciński.
Uczniowie do turnieju przygotowywali się pod opieką p. Doroty Liwińskiej.
Głównym celem rozgrywek jest doskonalenie wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego, pierwszej pomocy oraz techniki jazdy na rowerze.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w eliminacjach powiatowych.

III miejsce w Turnieju BRD grupa starsza