Klasa 3b z nagrodami

W ramach Powiatowego Konkursu Ekologicznego "Każdy Chwat Sprząta 2021" – kategoria robot, uczniowie klasy 3 b skonstruowali robota z materiałów recyklingowych, praca zajęła I miejsce.

Gratulujemy!

 

Dziewczynka z nagrodą

18 listopada 2021 roku w CKiP w Kraśniku odbyło się podsumowanie XVIII edycji konkursu plastycznego przebiegającego pod hasłem ,,Zdrowy, wolny od dymu tytoniowego styl życia”.

Laureatki konkursu

Dnia 24 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Powiatowym Konkursie "Od ziarenka do roślinki" zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska.

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie osiągnęli sukcesy. W kategorii klas I-IV: II miejsce zajęła Aleksandra Wójcicka kl. IV b, III miejsce Julia Cybula kl. IV b, wyróżnienie Zofia Mianowana kl. IV b. W kategorii klas V-VIII wszyscy uczestnicy z naszej szkoły otrzymali wyróżnienia. Należą do nich: Roksana Lazar kl. VI b, Igor Gozdur kl. VI b, Iga Dębniewska kl. VII b, Kamila Dębniewska kl. VII b.

Zdjęcie uczestników konkursu

Informujemy, że uczniowie klasy Va (Karolina Cyran, Julia Drozdowska, Hubert Gazda, Grzegorz Piątowski, Dominik Wiecheć, Konrad Żyłka, Jakub Samonek) otrzymali II nagrodę w ogólnopolskim konkursie „Klasowy elementarz niemarnowania” odbywającym się w ramach programu WINIARY „Gotuj się na zmiany”. Jest nią elektroniczna karta podarunkowa o wartości 2500 zł. Zadaniem piątoklasistów było wykonanie pomysłowej pracy konkursowej (technika dowolna) omawiającej działania, które zapobiegają marnowaniu żywności.

W dniu 15 kwietnia odbył się finał I Powiatowego Ekologicznego Konkursu Biochemicznego organizowanego przez  II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Kraśniku.  

Miło nam poinformować, że Zuzanna Łysuniek z kl. 7b zajęła w nim zaszczytne III miejsce.

Do testu przeprowadzonego w trybie online przystąpiło 24 uczniów klas 7 i 8 z siedmiu szkół podstawowych powiatu kraśnickiego. Uczestnicy rozwiązywali zadania z zakresu chemii, biologii oraz ekologii. Sponsorem nagród rzeczowych jest Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

Zuzi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Podkategorie