Uczennice w przebraniach

10 listopada br. w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu przypominaliśmy bajki, które są nieodzownym elementem każdego dzieciństwa. Uczniowie klas 1-3 przebrali się za dowolną postać z wybranej przez siebie bajki. Bohaterowie różnych bajek pojawili się już od samego rana na szkolnych korytarzach.

Można było spotkać księżniczki, piratów, Czerwonego Kapturka, Hermionę, Barbie, króla, Spider - Man'a i wiele innych postaci z bajkowego świata. Podczas przerw uczniowie bawili się do muzyki pochodzącej z bajek. Nauczyciele zorganizowali quizy i konkursy, a wszystkie klasy zostały nagrodzone symboliczną maskotką za udział. Na koniec została wykonana wspólna fotografia wszystkich postaci bajkowych. Dzień ten przypomniał nam, jak ważne są bajki w życiu każdego dziecka. Przeniesienie naszych uczniów w bajkowy świat sprawiło im, a także nauczycielom, dużo radości.

Uczennice klasy pierwszej w kostiumach

Klasa trzecia wraz z wychowawcą

Uczniowie klasy pierwszej w pamiątkowym zdjęciu

Uczniowie  w pamiątkowym zdjęciu

Pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczniów