Pani dyrektor wręcza upominki pierwszoklasistom

9 listopada 2023 r. uczniowie klas pierwszych doczekali się długo wyczekiwanej chwili – pasowania na ucznia naszej szkoły. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. Uroczystość uświetnili swoją obecnością przejęci i szczęśliwi rodzice oraz uczniowie i nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej.

Podczas występu pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać hymn Polski, piosenki oraz recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie na ucznia przez panią Dyrektor Szkoły Danutę Ryfkę. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy. Ponadto uczniowie otrzymali komplety kredek ufundowane przez Radę Rodziców, a wręczone przez panią dyrektor. Kolejną miłą niespodzianką były pamiątkowe zakładki do książek wykonane przez starszych kolegów oraz życzenia od przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.

Podczas uroczystości pasowania uczniowie klasy trzeciej pięknie odśpiewali hymn szkoły oraz poprowadzili uroczystość. Dziękujemy także panu Arkadiuszowi Lipniackiemu za profesjonalne i  bezinteresowne wykonanie fotorelacji podczas tego święta.