Gazeciarz i kobiety powracające  z targu
Jan Paweł II przy grobie rodziców
Kobiety na targu
Młodzi aktorzy przed telewizorem
Previous Next Play Pause

23 października społeczność naszej szkoły, w ramach Dnia Papieskiego, wspominała św. Jana Pawła II - papieża Polaka. Z tej okazji członkowie koła teatralnego ALTER EGO, uczniowie kl. IIIa oraz chętni uczniowie z kl. Va, Vb, VIb i VIIIa wystawili spektakl pt. „Jak Lolek został świętym”.

Młodzi artyści przybliżyli publiczności m. in. dzieciństwo, drogę do kapłaństwa i pontyfikat naszego wielkiego rodaka. Wydarzenie to swoją obecnością uświetnili zaproszeni goście: ks. kan. Krzysztof Krzemiński, Zastępca Burmistrza Annopola Pan Józef Paćkowski, dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu Pan Zbigniew Siewierski oraz członkowie Klubu Senior + w Wymysłowie i Klubu Senior + w Annopolu na czele z Panią Urszulą Jarosińską-Paćkowską - kierownikiem Klubu Senior plus.