Uczniowie prowadzący akademię

17. 10. 2023 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor Danuty Ryfki, która po powitaniu zaproszonych gości mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Następnie Pani Dyrektor wręczyła nagrody dyrektora wytypowanym nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Potem wystąpili Burmistrz Annopola Pan Mirosław Gazda oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Małgorzata Sołtykiewicz, którzy podziękowali nauczycielom za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyli wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

Następnie odbyła się część artystyczna, którą pod okiem nauczycieli przygotowali uczniowie. Młodzi artyści tańcem, piosenką oraz słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. W kierunku naszych nauczycieli popłynęło wiele ciepłych i miłych słów.

Tańczące drugoklasistki
Tańczące uczennice klasy II
Uczennica kl. V śpiewająca piosenkę dla nauczycieli
Uczennica śpiewająca piosenkę dla nauczycieli