Meble z palet

Po weekendzie majowym na naszą społeczność czekała wspaniała niespodzianka. Na placu szkolnym pojawiły się bowiem atrakcyjne, ekologiczne meble z palet składające się z sześciu sof i jednego stolika. Do korzystania z nich nie trzeba było nikogo namawiać. Spragnieni świeżego, wiosennego powietrza uczniowie odbyli tam już pierwsze „lekcje pod chmurką”, korzystając z przyjemnej aury oraz wyjątkowej atmosfery zajęć.

Wpłynęło to pozytywnie na ich kondycję psychiczną i fizyczną, a także przyczyniło się do wyższego poziomu zaangażowania w naukę. W związku z powyższym składamy serdeczne podziękowania sponsorowi p. Robertowi Myszakowi, Prezesowi Zarządu „FAMET - SERWIS”, który na rzecz naszej placówki przekazał 20 palet. Wyrazy wdzięczności kierujemy też w stronę rodzica p. Łukasza Ula, który je pomalował. Cieszymy się, że mamy wokół siebie życzliwych i bezinteresownych ludzi.

Meble z palet

Lekcja na dworze