14 lutego 2024 r. uczniowie kl. IV - VIII uczestniczyli w Szkolnym Przeglądzie Recytatorskim „Poetyckie walentynki”. Deklamatorzy wzięli na warsztat utwory m. in. Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, K. I. Gałczyńskiego oraz Czesława Miłosza. Dzięki swoim udanym prezentacjom uświadomili licznie zgromadzonej publiczności, że choć miłość ma wiele oblicz, to zawsze nadaje sens naszemu życiu.

Występy recytatorów spotkały się z wielkim uznaniem dyrektor szkoły p. Danuty Ryfki oraz wicedyrektor p. Renaty Żołny, które nagrodziły uczniów walentynkowymi upominkami.

Oto uczestnicy przeglądu:

kl. VIIIa
Karolina Cyran
Jakub Samonek

Prowadzący: Julia Drozdowska, Oliwia Romsicka, Dominik Wiecheć z kl. VIIIa.

Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczą w wydarzeniach kulturalnych, sięgając przy tym po teksty poetyckie. Tym samym kształtują swoją wrażliwość i budują poczucie własnej wartości.

Organizatorkami wydarzenia były p. Ewa Leptuch i p. Justyna Wolszczakowska.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17