Pamiątkowa fotografia uczestników konkursu

W ten świąteczny czas.... - kolędowanie oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego w edukacji wczesnoszkolnej.

Czas tuż przed świętami Bożego Narodzenia to bardzo szczególny okres. W naszej szkole przepełniony jest różnego rodzaju uroczystościami, konkursami, spotkaniami wigilijnymi w klasach, choinkami oraz dekoracjami świątecznymi. W powietrzu unosi się magiczny świąteczny nastrój.

Tradycją uczniów i nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej stało się wspólne kolędowanie. Nie inaczej było i w tym roku. Swoją obecnością zaszczyciła nas pani wicedyrektor, Renata Żołna.

Podczas spotkania nastąpiło także rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na najpiękniejszą ozdobę choinkową. Jak zawsze, nasi uczniowie wraz z rodzicami nie zawiedli i przygotowali przepiękne, pomysłowe ozdoby, które udekorowały naszą choinkę na korytarzu szkolnym. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali nagrody i dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców.

Wręczenie dyplomów i nagród

Uczniowie otrzymują nagrody za udział w konkursie

Wspólne kolędowanie uczniów z nauczycielami