Uczniowie biorący udział w kiermaszu

W dniach 18 -19 grudnia w naszej szkole miał miejsce kiermasz świąteczny, którego celem było wsparcie w zmaganiu się z chorobą Emily. Popularność, jaką cieszył się festyn, przeszła oczekiwania organizatorów. W sumie zebrano dwa tysiące siedemset osiemdziesiąt pięć złotych i dwadzieścia groszy. Powyższa kwota zostanie w całości przeznaczona na leczenie czteroletniej Emi.

W imieniu swoim i rodziców Emily bardzo dziękujemy: uczniom i ich rodzicom, wolontariuszom oraz pracownikom szkoły za zaangażowanie się w akcję charytatywną poprzez wykonanie ozdób choinkowych, upieczenie słodkości, sprzedaż lub kupno dekoracji świątecznych i ciast podczas trwającego przez dwa dni kiermaszu. Szczególne słowa podziękowania pragniemy skierować w stronę: Kornelii Libor i Klaudii Siwek, ich rodziców oraz nauczycieli – pani Doroty Liwińskiej, pod której okiem uczniowie wykonali wiele przepięknych ozdób przeznaczonych na kiermasz, a także pana Piotra Pileckiego, spod którego ręki wyszły artystyczne kartki świąteczne.

To dzięki Waszej hojności oraz empatii dla drugiego człowieka sprawiliśmy radość nie tylko czteroletniej Emi, ale także jej rodzicom.

Możliwe jest dalsze niesienie pomocy Emily poprzez wrzucanie dowolnej kwoty pieniężnej do puszek umieszczonych w sklepach rodziców Kornelii Libor oraz Klaudii Siwek.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu

Ciasta, pierniczki i babeczki