P. Stachula opowiada o swoich płaskorzeźbach

12 grudnia br. uczniowie kl. VIa wspólnie z wychowawczynią p. Dorotą Liwińską w Centrum Kultury w Annopolu obejrzeli wyjątkową wystawę płaskorzeźb autorstwa mieszkańca naszej gminy p. Stefana Stachuli. W tym niecodziennym wydarzeniu towarzyszyły im dyrektor szkoły p. Danuta Ryfka i wicedyrektor p. Renata Żołna.

Kolekcja niemal 40 prac, nawiązująca głównie do sztuki sakralnej i świeckiej, wywarła na oglądających ogromne wrażenie – zainspirowała, pobudziła wyobraźnię oraz skłoniła do wielu refleksji.

Talent p. Stachuli, doświadczonego samorządowca i lokalnego rzeźbiarza amatora, zachwycił wszystkich bez wyjątku, a jego pełne pasji opowieści uświadomiły zebranym, iż warto marzyć, a także spełniać marzenia.

P. Stachula z uczestnikami spotkania