Uczniowie podczas wróżb

Według dawnych wierzeń, noc świętego Andrzeja miała moc magiczną, która pozwalała zerknąć przez ramię w przyszłość. Dzisiaj andrzejki to przede wszystkim świetna zabawa. Mało kto wierzy w moc wróżb, które współcześnie przybrały formę dodatku do tanecznych zabaw. Są jednak tacy, dla których andrzejkowe wróżby to przede wszystkim tradycja.

Jak co roku, zgodnie z tradycją, także uczniowie klas młodszych przygotowali stanowiska z różnymi wróżbami i wcielili się w role wróżek oraz czarodziejów. 30 listopada korytarze szkolne zamieniły się w salę wróżb, gdzie można sobie było powróżyć z kart, ręki, magicznej kuli czy serc. Nie mogło zabraknąć ciasteczek z wróżbą. Najmłodsi uczniowie świetnie bawili się przy dźwiękach muzyki, którą słychać było w całej szkole.

Uczniowie klasy 1c

Pamiątkowe zdęcia