Wszyscy uczestnicy festiwalu

W dniu 14 czerwca 2022 roku w Szkole Podstawowej w Dąbrowie Annopolskiej odbył się Gminny Festiwal Piosenki Angielskiej. W festiwalu wzięło udział 23 uczestników z klas I-VIII. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice Alicja Grzesik z klasy 5 b i Maja Mrozińska z klasy 3 b, które zaprezentowały swoje umiejętności lingwistyczne i wokalne. Laureatki konkursu otrzymały statuetki i pamiątkowe dyplomy.

Logo konkursu

Serdecznie gratulujemy uczniom klasy 7b wspaniałych wyników w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z fizyki:

Wiktorowi Wolszczakowskiemu – laureatowi konkursu oraz Zuzannie Lis, która otrzymała wyróżnienie. 

Uczniowie rozwiązywali test składający się z 30 pytań z zakresu fizyki i konkurowali z 480 innymi uczestnikami w tej kategorii. Brawo!

Uczennice na laptopach rozwiązują quiz

16 maja 2022r. korzystając z mobilnej pracowni komputerowej odbył się szkolny konkurs z języka rosyjskiego. W konkursie wzięło udział 7 uczennic z klasy 7b i 1 uczennica z klasy 7a. Uczennice po prawidłowym zalogowaniu się na laptopach rozwiązywały quiz online z języka rosyjskiego składający się z 25 pytań skonstruowanych w aplikacji Quizizz. Uczennicom bardzo spodobała się taka forma pisania testu, nie zabrakło tutaj emocji.

Laureaci konkursu - uczennica Roksana Lazar
W dniu 3 czerwca 2022 r. w Zespole Szkół nr 2 w Kraśniku nastąpiło rozstrzygnięcie XII edycji Międzyszkolnego Konkursu Bibliotecznego „Biblioteka – świat w jednym miejscu”. Miło nam
poinformować, że w gronie laureatów znalazło się troje uczniów naszej szkoły.

Logo konkursu Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Informatycznej „USER”.

21 kwietnia 2022 r. uczniowie klas ósmych szkół podstawowych województwa lubelskiego przystąpili do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności podczas VII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Informatycznej „USER”Do konkursu przystąpiło 68 uczniów z 27 szkół z województwa lubelskiego (szczegółowe wyniki na stronie WWW organizatora)

Uczeń naszej szkoły Ernest Żądło otrzymał wyróżnienie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Podkategorie