28 października w Centrum Kultury w Annopolu, w ramach cyklu imprez „Śladami Edwarda Stachury", odbył się Turniej Jednego Wiersza. Z radością informujemy, że reprezentujące naszą szkołę uczennice kl. Vb: Weronika Babiracka, Klara Paćkowska, Emilia Sołtykiewicz i Izabela Woźniak zostały nagrodzone wyróżnieniami, a następnie uczestniczyły w koncercie finałowym.

Galeria_prac_konkursowych

6 października 2022r. w świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczny „Jan Brzechwa – ilustracje do wierszy”. Uczniowie poznali sylwetkę i twórczość poety Jana Brzechwy. Zadanie uczestników polegało na wykonaniu ilustracji do wybranego wiersza poety. W konkursie wzięło udział 16 dzieci.

Logo konkursu

Serdecznie gratulujemy uczniom klasy 7b wspaniałych wyników w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z fizyki:

Wiktorowi Wolszczakowskiemu – laureatowi konkursu oraz Zuzannie Lis, która otrzymała wyróżnienie. 

Uczniowie rozwiązywali test składający się z 30 pytań z zakresu fizyki i konkurowali z 480 innymi uczestnikami w tej kategorii. Brawo!

 

Wszyscy uczestnicy festiwalu

W dniu 14 czerwca 2022 roku w Szkole Podstawowej w Dąbrowie Annopolskiej odbył się Gminny Festiwal Piosenki Angielskiej. W festiwalu wzięło udział 23 uczestników z klas I-VIII. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice Alicja Grzesik z klasy 5 b i Maja Mrozińska z klasy 3 b, które zaprezentowały swoje umiejętności lingwistyczne i wokalne. Laureatki konkursu otrzymały statuetki i pamiątkowe dyplomy.

Laureaci konkursu - uczennica Roksana Lazar
W dniu 3 czerwca 2022 r. w Zespole Szkół nr 2 w Kraśniku nastąpiło rozstrzygnięcie XII edycji Międzyszkolnego Konkursu Bibliotecznego „Biblioteka – świat w jednym miejscu”. Miło nam
poinformować, że w gronie laureatów znalazło się troje uczniów naszej szkoły.

Podkategorie