Reprezentanci naszej szkoły

30 maja uczniowie kl. 8a Jakub Bernat oraz Agata Rzepka wzięli udział w VIII Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „Let's play tenses" organizowanym przez Szkołę Społeczną im. 24 Pułku Ułanów KTE w Kraśniku. Walka była wyrównana. O końcowym wyniku zadecydowały angielskie czasy i wiedza o Londynie. W efekcie nasza szkoła zajęła II miejsce.

Gratulujemy!

Gotowi_do_rywalizacji

27 maja 2023r. nasza szkoła brała udział w 45 finale Wojewódzkiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych zorganizowanego przez Polski Związek Motorowy w Lublinie.

Celem turnieju jest utrwalanie wiedzy na temat zasad i przepisów ruchu drogowego, rozwijanie umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz propagowanie postaw świadomego i bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. 

Uczestnicy konkursu

Uczniowie klasy 8a i 8b przystąpili do VIII Powiatowego Konkursu Krajoznawczo - Przyrodniczego zorganizowanego przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu.

W pierwszej kategorii konkursu uczniowie mieli za zadanie wykonać plakat pt. ,,Dąb FABRYKANT”- polski kandydat do Europejskiego Drzewa Roku 2023. W tej części I miejsce zajęła uczennica kl. 8a Gabriela Zabor.

Z wielką radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły w br. szkolnym odnieśli znaczące sukcesy naukowe wiążące się z udziałem w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Oto ich osiągnięcia:

  • Jakub Bernat z kl. VIIIa został laureatem przedmiotowego konkursu z języka angielskiego (nauczyciel p. Barbara Wójcik);
  • Wiktor Wolszczakowski z kl. VIIIb został laureatem przedmiotowego konkursu z matematyki (nauczyciel p. Dorota Romańska) oraz finalistą przedmiotowego konkursu z fizyki (nauczyciel p. Renata Łysuniek).


Mistrz i Wicemistrzowie konkursu
Antoni Siebielec, uczeń klasy VI zajął III miejsce i uzyskał tytuł Wicemistrza Komputera w XIV Wojewódzkim Konkursie Informatycznym "MISTRZ KOMPUTERA" dla uczniów szkół podstawowych.

Podkategorie