Logo akcji

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Szkoła międzypokoleniowa”, realizowanym przez Państwowy Instytut Badawczy NASK, Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Senioralnej.

27 maja 2026 r. uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych pt. „Trening umiejętności uczenia się oraz depresja i kryzys emocjonalny”. Celem zajęć, prowadzonych przez przedstawicieli firmy Progres, było wspieranie uczniów zarówno w rozwijaniu umiejętności szkolnych, jak i w dbaniu o zdrowie psychiczne.

25-26 maja 2026 r. uczniowie klas VII-VIII podczas szkolnej wycieczki mieli okazję odkrywać najpiękniejsze zakątki Podkarpacia i Bieszczad. Program obfitował w niezwykłe atrakcje, malownicze krajobrazy oraz spotkania z historią i kulturą. 

Logo akcji

22 maja 2026 r. uczniowie klas VI i VII naszej szkoły wzięli udział w programie „Edukacja z wojskiem”, realizowanym we współpracy Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Obrony Narodowej. Celem projektu jest zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży w zakresie bezpieczeństwa, obronności, a także właściwego reagowania w sytuacjach zagrożenia.