Dzień Kobiet w klasach I-IIIMiędzynarodowy Dzień Kobiet, obchodzony 8 marca, na stałe wpisał się do naszego kalendarza. Jak co roku z okazji tego sympatycznego święta w  szkole pojawiły się życzenia, laurki, kwiaty oraz słodkie upominki dla dziewczynek i pań.

Budynek szkoły

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Józefa Poniatowskiego w Annopolu ogłasza rekrutację do klasy 1 na rok szkolny 2023/2024 w dniach od 23 lutego 2023 do 10 marca 2023 r.

Dokumenty dostępne są do pobrania poniżej oraz w sekretariacie szkoły.

Zapraszamy.

Tuż przed feriami, po okresie wytężonej pracy i nauki, w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Nie zabrakło dobrych humorów, eleganckich strojów i pysznych smakołyków przygotowanych przez rodziców.

Walentynki w klasach 2-3

Jak co roku w naszej szkole z okazji święta zakochanych funkcjonowała poczta walentynkowa. Zaangażowani w to niezwykle przyjemne działanie listonosze dostarczali adresatom korespondencję od tajemniczych wielbicieli. Życzenia można było przesłać nie tylko swoim ukochanym, ale także lubianym koleżankom, kolegom i nauczycielom.

Choinka ubrana nagrodzonymi pracami

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia w klasach młodszych odbyło się spotkanie, podczas którego wręczono nagrody za udział w konkursie plastycznym na najpiękniejszą ozdobę choinkową. Jak zwykle dzieci wraz z rodzicami nie zawiedli i pięknie przyozdobili naszą choinkę własnoręcznie wykonanymi świecidełkami. Ozdoby były bardzo pracochłonne, pomysłowe i wykonane z przeróżnych materiałów. Każda z prac była wyjątkowa, dlatego wszyscy uczestnicy zostali docenieni i nagrodzeni.