22 września 2023 r. uczniowie edukacji wczesnoszkolnej oraz klasy IV spotkali się z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego kraśnickiej Komendy. Jak co roku o tej porze, spotkanie poświęcone było bezpiecznej drodze do szkoły. Tym razem miało ono głównie formę ćwiczeń praktycznych, sprawdzających znajomość przez dzieci zasad bezpiecznego przechodzenia na pasach i poruszania się po drogach. 

2.	Dzieci z klasy 1 b w podczas zajec grupowych rytmicznych

Międzynarodowy Dzień Kropki (International Dot Day) obchodzimy 15 września. Kropka z opowiadania Petera H. Reynoldsa stała się symbolem kreatywności i inspirowania, a dzień ten świętowany jest w szkołach i przedszkolach na całym świecie. Międzynarodowy Dzień Kropki to okazja do rozmowy o talentach i umiejętnościach.

Uczniowie podczas spotkania w MGBP w Annopolu

W pierwszych dniach września nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w akcję Narodowego Czytania. Tym razem uczniowie kl. IV-VIII na lekcjach języka polskiego zapoznali się z fragmentami „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. Ponadto członkowie Klubu Przyjaciół Biblioteki oraz szóstoklasiści uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Annopolu, podczas którego także odczytano fragmenty ww. powieści.

Serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024, które odbędzie się 4 września (poniedziałek) 2023 r. o godzinie 09:45 w hali sportowej (nowy budynek szkoły)

O godzinie 9:00 Msza Święta.

Dowozy 4.09.2023 (poniedziałek)