Tradycją annopolskiej drużyny harcerskiej jest organizacja spotkań wigilijno-noworocznych z udziałem rodziców. I tak było na początku tego roku. 28 stycznia 2025 r. przy stole zasiedli członkowie 20 ŚDH „Nadwiślańskie Trampy”, rodzice, a także rodzeństwo harcerzy.

Wspólnie spędzony wieczór był okazją do podsumowania aktywności drużyny w ostatnim półroczu, podziękowania za współpracę i snucia planów na najbliższą przyszłość. Swobodne rozmowy przeplatał poczęstunek oraz śpiew kolęd.
Serdeczne podziękowania kierujemy pod adresem Banku Spółdzielczego im. Ziemi Kraśnickiej w Kraśniku Oddział Annopol za przekazaną darowiznę na rzecz ZHP z przeznaczeniem na organizację tej specjalnej zbiórki.

Plakat promujcy spotkanie