W kolejnej sztafecie Światła Pokoju 19.12.2024 r. delegacja drużyny harcerskiej udała się do wielu instytucji lokalnego środowiska, by przekazać płomień z Betlejem osobom i podmiotom współpracującym z naszą szkołą.
Niosąc BŚP z tegorocznym hasłem „Kochaj czynem”, jako symbol pokoju, braterstwa oraz pojednania, druhny i druhowie przekazywali również życzenia od całej społeczności szkolnej.
Światło odebrali także przedstawiciele drużyny harcerskiej z Grabówki.
Dzień wcześniej, bo 18 grudnia br., zuchy z GZ „Leśne Duszki” i harcerze z 20 ŚDH „Nadwiślańskie Trampy” uczestniczyli w uroczystości przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju biskupowi sandomierskiemu, władzom samorządowym oraz środowiskom Hufca ZHP Sandomierz.
W niedzielę 22 grudnia 2024 r. płomień z Groty Narodzenia Jezusa, uroczyście przekazany podczas wieczorowej Mszy Świętej, trafił do wspólnoty parafialnej w Annopolu.
Trwająca ponad tydzień sztafeta światła jest zawsze wyjątkową i rozpoznawalną już w naszym środowisku akcją.






