18 grudnia 2024 r., tuż przed przerwą świąteczną, w szkole został przeprowadzony Charytatywny Kiermasz Pierników na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Kraśniku. Słodkie wypieki przygotowali harcerze z 20 ŚDH „Nadwiślańskie Trampy” wraz z rodzicami oraz opiekunem drużyny.
Pierniki kusiły nie tylko zapachem, ale też kolorowymi lukrami, posypkami i wzorami. Pozytywny odbiór akcji przełożył się na zebranie kwoty 1443,50 zł. Zgromadzone środki pozwolą na zakup najbardziej potrzebnych artykułów dla wyżej wymienionej placówki.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za zainteresowanie kiermaszem i wsparcie tej dobroczynnej inicjatywy. Było smacznie, ale przede wszystkim pożytecznie.





