
Po kilku latach przerwy nasza szkoła ponownie włączyła się w akcję Stowarzyszenia „Paczka dla Bohatera" BOŻONARODZENIOWA KARTKA DLA BOHATERA. Druhny i druhowie z „Nadwiślańskich Trampów” przygotowali 42 świąteczne kartki wzbogacone motywami patriotycznymi, które 11 grudnia 2024 r. przesłano do organizatora akcji. Wraz z paczkami bożonarodzeniowymi powędrują one do Kombatantów i Weteranów, którym z serca życzymy pięknych świąt, długich jeszcze lat życia i dziękujemy za wierną służbę Polsce.
Serdecznie dziękujemy też Patrycji z kl. VIa i Julce z kl. VIIIb za włączenie się w tę inicjatywę.




