Zawodnicy z trenerem

Ostatnio szczególnych emocji dostarczają siatkarze naszej szkoły. Doskonale promują miasto i szkołę na sportowej arenie wojewódzkiej. Po zdobyciu Wicemistrzostwa Województwa w siatkówce halowej 10.06.2022r. triumfowali w Finale Mistrzostw Województwa w siatkówce plażowej chłopców. Igrzyska Młodzieży Szkolnej odbyły się na kompleksie sportowo-rekreacyjnym Park Avia w Świdniku.

Podopieczni trenera Józefa Wojtaszka, choć nie byli faworytami,wygrali wszystkie mecze, zdobywając złoty medal i tytuł mistrza województwa.

W drodze po „złoto” nasz zespół pokonał /2:0/ SP 7 w Świdniku i /2:1/SP 1 w Opolu Lubelskim. W meczu finałowym pokonał faworytów turnieju SP nr 21 w Lublinie 2:0.
Kolejność końcowa:
1 miejsce- SP Annopol,
2 miejsce- SP nr 21 w Lublinie,
3 miejsce- SP nr 6 w Białej Podlaskiej,
4 miejsce- SP nr 1 w Opolu Lubelskim,
5-6 miejsce SP nr 7 w Świdniku, SP w Zamościu.

Nasza siatkarska drużyna to uczniowie klasy sportowej 8d: Kacper Badura, Mateusz Koślak, Konrad Plewa.

Siatkarze będą reprezentowali województwo lubelskie w zawodach ogólnopolskich i powalczą o miano najlepszych w kraju.