11 czerwca 2021 w naszej szkole  odbył się szkolny „Quiz wiedzy o Rosji”. W quizie wzięło udział 10 uczniów z klasy 7a, 8a i 8b. Arkusz papieru zawierał  pytania dotyczące kultury, gospodarki, polityki, geografii i historii Rosji. Zadaniem uczniów było zaznaczenie jednej właściwej odpowiedzi. Za każdą prawidłową odpowiedź uczeń mógł otrzymać jeden punkt. Maksymalnie można było osiągnąć 24 punkty.

Miło jest poinformować, iż I miejsce zdobyła uczennica klasy 8a Gabriela Koniarczyk, II miejsce ex aequo otrzymali uczniowie klasy 8b Oliwia Wójcicka i klasy 8a Dominik Mazurek. Miejsce III zdobyła uczennica klasy 8a Kinga Skrok. Uroczyste rozdanie nagród dla laureatów i pozostałych uczestników konkursu odbędzie się na zakończeniu roku szkolnego 2020/2021. Nagrody rzeczowe  ufundowane zostały przez Wydawnictwo Szkolne PWN. Serdecznie jeszcze raz gratulujemy wysokich wyników wszystkim uczestnikom biorących udział w quizie.

Opiekun konkursu:

Justyna Gaweł