Oficjalne rozpoczęcie imprezy przez Dyrekcję_szkoy_i_Przewodniczc_RR

19 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbył się festyn z okazji Dnia Rodziny. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń z życia szkoły, w którego organizację zaangażowała się również Rada Rodziców. Imprezę rozpoczęła dyrektor – p. Danuta Ryfka, która powitała uczestników i zaproszonych gości – burmistrza Annopola p. Mirosława Gazdę i jego zastępcę p. Józefa Paćkowskiego oraz podziękowała sponsorom: przewodniczącemu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Annopolu panu Józefowi Paćkowskiemu, państwu Małgorzacie i Pawłowi Liborom oraz panu Szmitce ze Stalowej Woli.

Słowa do uczestników festynu skierowała także przewodnicząca Rady Rodziców – pani Małgorzata Sołtykiewicz, która między innymi podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji festynu. Następnie prelekcję na temat zdrowia psychicznego wygłosiła pani psycholog – Magdalena Jesionek.

Kolejnym punktem programu było ogłoszenie wyników i wręczenie nagród uczestnikom konkursu plastycznego o charakterze profilaktycznym „Zapobieganie depresjom wśród dzieci i młodzieży”.

• I miejsce zdobyły ex aequo Oliwia Romsicka i Izabela Stąchor;
  • II miejsce - ex aequo Aleksandra Kondecka, Amelia Babiarz i Antonina Cebula;
  • III miejsce - ex aequo Kamila Macias, Partycja Flisek i Magdalena Flisek.

Podczas festynu miał także miejsce konkurs wiedzy o charakterze profilaktycznym przygotowany przez szkolnego psychologa – panią Magdalenę Jesionek. Po sprawdzeniu i podliczeniu punktów wyniki przedstawiają się następująco:

• I miejsce – Szymon Gaweł;
  • II miejsce – Antoni Siebielec;
  • III miejsce – Paweł Bednarek.

Wiele emocji uczestnikom festynu dostarczył egzamin na kartę rowerową przeprowadzony przez funkcjonariuszy policji. Dużym zainteresowaniem cieszyły pokazy strażackie OSP w Annopolu oraz rodzinne konkurencje sportowe. Dla rodzica i dziecka przewidziano m. in. tor przeszkód, bieg z piłeczką pingpongową.

Zwyciężyła Hania Plewa i jej mama – pani Katarzyna, II miejsce uzyskał Jakub Stępień z tatą – panem Marcinem, a trzecie Zuzia Ortyl z mamą - panią Anną Grzesik. Pod koniec festynu odbył się pasjonujący mecz piłki siatkowej uczniowie kontra nauczyciele kontra rodzice. Zacięta walka zakończyła się zwycięstwem rodziców.

Ponadto na uczestników festynu czekały dodatkowe atrakcje: smaczny bigos przygotowany przez rodziców, kiermasz słodkości, loteria, „kolorowe buźki”, a przede wszystkim najbardziej oblegane przez maluchów dmuchańce.

Oficjalne rozpoczęcie imprezy przez Dyrekcję szkoły i Przewodniczącą RR
Karta rowerowa- egzamin