Logo programu posiłek w szkole i w domu

Z radością informujemy, że nasza szkoła, w ramach rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”, otrzymała wsparcie finansowe na doposażenie i poprawę standardu funkcjonowania kuchni i stołówki szkolnej. Całkowity koszt realizacji zadania wyniesie  97 640 zł.  Środki te zostaną wykorzystane m.in. na zakup nowoczesnego, innowacyjnego sprzętu pozwalającego na sprawne przygotowywanie różnego rodzaju zdrowych i beztłuszczowych potraw.

Gmina Annopol znalazła się wśród 24 jednostek samorządu terytorialnego z województwa lubelskiego, które zostały zakwalifikowane do rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” na rok 2022.  Wiąże się to z otrzymaniem środków finansowych na realizację zadania w ramach modułu 3 programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019 - 2023 – wsparcie organów prowadzących publiczne szkoły podstawowe w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki przez organizację stołówek i miejsc spożywania posiłków.