Zajęcia plastyczne przedszkolaków
Zajęcia plastyczne
Dzieci w świetlicy szkolnej
Nauczycielka prowadzi zajęcia z tablicą multimedialną
Nauczycielka rozdaje dzieciom maskotki
Podziękowania nauczycielkom składają przedszkolaki
Przedszkolaki w bibliotece
Przedszkolaki w stołówce szkolej
Przezentacja podręczników przez ucznia
Uczeń gra na gitarze
Uśmiechnięte przedszkolaki z pamiątkowymi upominkami
Wizyta dzieci w klasie 3
Występ uczniów klasy 3 b - Bajka o kocie
Z wizytą w klasie 1
Z wizytą w klasie 2
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

W dniu 3 czerwca 2022 roku gościliśmy liczną grupę dzieci z Przedszkola w Annopolu, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie I.

Sześciolatki wraz ze swoimi wychowawczyniami obejrzały pomieszczenia szkoły: sale lekcyjne, bibliotekę, szatnię, halę sportową, stołówkę, salę komputerową i świetlicę. Przewodnikami byli uczniowie klasy 3 b, którzy opowiadali o swojej szkole, o zasadach jakie panują w klasie, co powinno się znaleźć w plecaku, piórniku i śniadaniówce.

Trzecioklasiści, przygotowali i wystawili dla dzieci "Bajkę o kocie" i zaprezentowali swoje talenty. Podczas wizyty przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach otwartych z wykorzystaniem tablicy multimedialnej, zajęciach plastycznych i bibliotecznych.

Za udział w zajęciach każdy przedszkolak otrzymał upominek.