Miło nam poinformować, iż w naszej szkole Szkolne Koło Wolontariatu wzięło udział w Ogólnopolskim projekcie pod nazwą „Zbudujmy Razem Dom Hospicyjny dla Dzieci”, którego celem było wsparcie działań „Fundacji Z Serca Dla Serca” i budowa Domu Hospicyjnego dla dzieci chorych na raka w gminie Zaleszany (woj. podkarpackie).

Zbiórka pieniędzy trwała od 25 października do 17 grudnia br. Przez ten okres wolontariusze z identyfikatorami, jakie otrzymali z fundacji chodzili z puszkami do klas 1-8 szkoły podstawowej 2 razy w tygodniu, w poniedziałki i w piątki. Na Dom Aniołków zebraliśmy kwotę w wysokości 639,76 gr. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przyłączenie się do tej ważnej akcji. Pamiętajmy, że warto jest pomagać!

Justyna Gaweł