Prace uczniów zaprezentowane na stoiskuW poniedziałek 13 grudnia Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało Kiermasz Bożonarodzeniowy. Przygotowano dwa stoiska z pracami wykonanymi przez uczniów naszej szkoły podczas zajęciach plastyczno - technicznych. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko wśród uczniów klas 1-3, którzy zaskoczyli  hojnością i aktywnością podczas zakupów.

Dochód ze sprzedaży wyniósł 460 zł i został przekazany na rzecz Hospicjum  im. Małego Księcia w Lublinie.

Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich uczniów, którzy wykonali przepiękne ozdoby i nauczycieli:  p. Renaty Niemczyckiej, p. Doroty Liwińskiej i p. Piotra Pileckiego, którzy przyłączyli się  do organizacji  kiermaszu.

Serdecznie dziękujemy również wszystkim, którzy wspomogli naszą akcję charytatywną. Mamy nadzieję, że następnym razem sytuacja pandemiczna nie przeszkodzi w zorganizowaniu kiermaszu ze  słodkościami.

Uczniowie kupujący ozdoby świąteczne

Uczniowie przy stoliku