Wolontariusze na schodach

W dniach 6 - 10.12.2021 r. Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało w naszej szkole Świąteczną Zbiórkę Słodyczy pod hasłem "Zostań pomocnikiem św. Mikołaja".

Akcja ta polegała na zbiórce słodyczy w postaci czekolady, lizaków, cukierków, batoników, wafelków, czekoladek i innych słodkości dla najbardziej potrzebujących rodzin z terenu naszej gminy.

Jak zwykle nasi uczniowie chętnie włączyli się do tej akcji, dzięki czemu udało się uzbierać dosyć pokaźną ilość pysznych słodkości. Zebrane słodycze w dniu 14.12.2021r. zostały przekazane Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Annopolu, który był koordynatorem tej akcji.

Wielkie dzięki wszystkim darczyńcom oraz naszym wolontariuszom za przeprowadzenie tej akcji.

Uczniowie z zebranymi słodyczami