Dzień Nauczyciela

W dniu 15 października 2021 r., po długiej przerwie spowodowanej pandemią, odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość zgromadziła nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz uczniów naszej szkoły. W nostalgiczny nastrój wprowadziły uczestników zaprezentowane wiersze i utwory muzyczne w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

W tym dniu swoją obecnością zaszczycili nas Burmistrz Annopola pan Mirosław Gazda oraz Przewodnicząca Rady Rodziców. Podczas uroczystości głos zabrała Dyrektor Szkoły pani Danuta Ryfka oraz zaproszeni goście. W swoich przemówieniach podkreślali rolę jaką odgrywają nauczyciele i wychowawcy w kształtowaniu serc i umysłów młodych ludzi oraz znaczenie szkoły w przygotowaniu ucznia do sprostania wyzwaniom współczesnego świata. Okazją do wyrażenia uznania za zaangażowanie i podejmowane działania było wręczenie Nagród Dyrektora Szkoły.

Przemówienie dyrektora szkoły Podziękowania dla nauczycieli